PSAA30R-560-R-CN2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAA30R-560-R-CN2
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 56V 30W
Ngā Rauemi: 1.PSAA30R-560-R-CN2.pdf2.PSAA30R-560-R-CN2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA30R-560-R-CN2
Tau Wae PSAA30R-560-R-CN2 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 56V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2784 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA30R-560-R-CN2.pdf2.PSAA30R-560-R-CN2.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Raupapa PSAA30R (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA30R-560-CN2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSAA30R-560-R-CN2
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Multi-Blade (Sold Separately) Hononga Whakauru Multi-Blade
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 56V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 540mA
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE, cULus
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSAA30R-560-R-CN4
PSAA30R-560-R-CN4
Kaihanga: PHIHONG USA
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 56V 30W
I roto i te taonga: 2859 pcs
Tikiake: PSAA30R-560-R-CN4.pdf
RFQ
PSAA30R-560-R-CNR3
PSAA30R-560-R-CNR3
Kaihanga: PHIHONG USA
I roto i te taonga: 2652 pcs
Tikiake: PSAA30R-560-R-CNR3.pdf
RFQ
PSAA30R-560
PSAA30R-560