PSAA30R-240-R-CNR5
Hua Hua
Tau Wae: PSAA30R-240-R-CNR5
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Ngā Rauemi: 1.PSAA30R-240-R-CNR5.pdf2.PSAA30R-240-R-CNR5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA30R-240-R-CNR5
Tau Wae PSAA30R-240-R-CNR5 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2438 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA30R-240-R-CNR5.pdf2.PSAA30R-240-R-CNR5.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Raupapa PSAA30R (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA30R-240-CNR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSAA30R-240-R-CNR5
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.25A
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE, cULus