PSAA30R-120-R-CNR3
Hua Hua
Tau Wae: PSAA30R-120-R-CNR3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Ngā Rauemi: 1.PSAA30R-120-R-CNR3.pdf2.PSAA30R-120-R-CNR3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA30R-120-R-CNR3
Tau Wae PSAA30R-120-R-CNR3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2430 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA30R-120-R-CNR3.pdf2.PSAA30R-120-R-CNR3.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Raupapa PSAA30R (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA30R-120-CNR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAA30R-120-R-CNR3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE, cULus