PSAA20R-240-R-CR4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-240-R-CR4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAA20R-240-R-CR4
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Ngā Rauemi: 1.PSAA20R-240-R-CR4.pdf2.PSAA20R-240-R-CR4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA20R-240-R-CR4
Tau Wae PSAA20R-240-R-CR4 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5229 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA20R-240-R-CR4.pdf2.PSAA20R-240-R-CR4.pdf
Taumaha 0.375 lb (170.1g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Raupapa PSAA20R (20W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 20W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA20R-240-CR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSAA20R-240-R-CR4
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 24V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Raina Rita 59" (1.50m)