PSAA20R-033-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-033-R-CN1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAA20R-033-R-CN1
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W
Ngā Rauemi: 1.PSAA20R-033-R-CN1.pdf2.PSAA20R-033-R-CN1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA20R-033-R-CN1
Tau Wae PSAA20R-033-R-CN1 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5680 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA20R-033-R-CN1.pdf2.PSAA20R-033-R-CN1.pdf
Taumaha 0.375 lb (170.1g) Putanga - Whakaputa 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Raupapa PSAA20R (20W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 9.9W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA20R-033-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSAA20R-033-R-CN1
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 3.3V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Raina Rita 47.2" (1.20m)
Whakaaetanga CE, cULus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSAA20R-033-R-C5
PSAA20R-033-R-C5
Kaihanga: PHIHONG USA
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W
I roto i te taonga: 4110 pcs
Tikiake: PSAA20R-033-R-C5.pdf
RFQ
PSAA18U-480L6
PSAA18U-480L6
Kaihanga: PHIHONG USA
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 18W
I roto i te taonga: 11656 pcs
Tikiake: PSAA18U-480L6.pdf
RFQ
PSAA20R-033
PSAA20R-033