PSAA18U-120-R-C3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSAA18U-120-R-C3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Ngā Rauemi: 1.PSAA18U-120-R-C3.pdf2.PSAA18U-120-R-C3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSAA18U-120-R-C3
Tau Wae PSAA18U-120-R-C3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4658 pcs Pepa Raraunga 1.PSAA18U-120-R-C3.pdf2.PSAA18U-120-R-C3.pdf
Taumaha 0.309 lb (140.16g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Raupapa PSAA18U (18W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 18W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSAA18U-120-C3
REWORK 1.7X4.0 CENTER+ PSAA18U-120-R-C3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 12V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Raina Rita 59" (1.50m)