PSA15R-150PV-R-CNR3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-150PV-R-CNR3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA15R-150PV-R-CNR3
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Ngā Rauemi: 1.PSA15R-150PV-R-CNR3.pdf2.PSA15R-150PV-R-CNR3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA15R-150PV-R-CNR3
Tau Wae PSA15R-150PV-R-CNR3 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5789 pcs Pepa Raraunga 1.PSA15R-150PV-R-CNR3.pdf2.PSA15R-150PV-R-CNR3.pdf
Taumaha 0.333 lb (151.05g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Raupapa PSA15R (15W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSA15R-150PV-CNR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSA15R-150PV-R-CNR3
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 59" (1.50m)