PSA15R-120PV-R-C4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-120PV-R-C4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA15R-120PV-R-C4
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Ngā Rauemi: 1.PSA15R-120PV-R-C4.pdf2.PSA15R-120PV-R-C4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA15R-120PV-R-C4
Tau Wae PSA15R-120PV-R-C4 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4891 pcs Pepa Raraunga 1.PSA15R-120PV-R-C4.pdf2.PSA15R-120PV-R-C4.pdf
Taumaha 0.333 lb (151.05g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Raupapa PSA15R (15W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSA15R-120PV-C4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSA15R-120PV-R-C4
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Raina Rita 59" (1.50m)