PSA15R-090PV-R-CNR2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-090PV-R-CNR2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA15R-090PV-R-CNR2
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Ngā Rauemi: 1.PSA15R-090PV-R-CNR2.pdf2.PSA15R-090PV-R-CNR2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA15R-090PV-R-CNR2
Tau Wae PSA15R-090PV-R-CNR2 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5385 pcs Pepa Raraunga 1.PSA15R-090PV-R-CNR2.pdf2.PSA15R-090PV-R-CNR2.pdf
Taumaha 0.333 lb (151.05g) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Raupapa PSA15R (15W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSA15R-090PV-CNR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSA15R-090PV-R-CNR2
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Raina Rita 59" (1.50m)