POE30S-1ATG-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
POE30S-1ATG-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: POE30S-1ATG-R
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua POE EXTENDER 30W 56V DESKTOP
Ngā Rauemi: POE30S-1ATG-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 714 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o POE30S-1ATG-R
Tau Wae POE30S-1ATG-R Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga POE EXTENDER 30W 56V DESKTOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 714 pcs Pepa Raraunga POE30S-1ATG-R.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 50 ~ 57 V Momo Extender
Rahi / Rahi 5.91" L x 2.36" W x 1.06" H (150.0mm x 60.0mm x 27.0mm) Raupapa POE30
Mana (Watts) - Per Port 30W Hononga Whakaputa RJ45 (Data, Power)
Ētahi Ingoa 993-1213
POE30S-1ATG
POE30S1ATGR
Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Tau o nga Ports 1 Tuhipoka -
Momo Tae Desktop Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Whakauru RJ45 (Data, Power) Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito 56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Extender 10/100/1000 Mbps Data Rate
Raraunga Raraunga 10/100/1000 Mbps Nama - Whakaputa 550mA