PDA080W-48VG
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDA080W-48VG
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.67A
Ngā Rauemi: PDA080W-48VG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 953 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDA080W-48VG
Tau Wae PDA080W-48VG Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.67A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 953 pcs Pepa Raraunga PDA080W-48VG.pdf
Taumaha 1.7 lbs (771.1g) Putanga - Whakaputa 48V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 304VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.39" L x 1.71" W x 1.20" H (213.2mm x 43.5mm x 30.5mm) Raupapa PDA
Ratonga IP67 Mana (Watts) 80W
Ētahi Ingoa PDA080W-48VG-R
PDA080W48VG
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 1.67A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.67A