ODB5115-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB5115-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB5115-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB5115-12HB.pdf2.ODB5115-12HB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB5115-12HB
Tau Wae ODB5115-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12143 pcs Pepa Raraunga 1.ODB5115-12HB.pdf2.ODB5115-12HB.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.059 lb (26.76g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 51.11mm L x 47.76mm H Raupapa ODB5115
RPM 5500 RPM Mana (Watts) 1.92W
Ētahi Ingoa 1053-1682
ODB5115-12HBX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 38.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Blower
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball