ODB182-24HB
Orion FansOrion Fans
ODB182-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB182-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 171X82MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB182-24HB.pdf2.ODB182-24HB.pdf3.ODB182-24HB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 945 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 945 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB182-24HB
Tau Wae ODB182-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 171X82MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 945 pcs Pepa Raraunga 1.ODB182-24HB.pdf2.ODB182-24HB.pdf3.ODB182-24HB.pdf
Whānui 82.00mm Taumaha 2.5 lbs (1.1kg)
Waahi Ngaohiko 12 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 2.500 in H2O (622.7 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 171mm L x 182.1mm H Raupapa ODB182
RPM 2000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1777
ODB182-24HB-ND
ODB182-24HBX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 63.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 2.2A