OD9225-12LLB01A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12LLB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12LLB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12LLB01A
Tau Wae OD9225-12LLB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM - Ētahi Ingoa OD9225-12LLB01AX
OD922512LLB01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-12LLS5
OD9225-12LLS5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9406 pcs
Tikiake: OD9225-12LLS5.pdf
RFQ
OD9225-12LBIP5502A
OD9225-12LBIP5502A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 6824 pcs
Tikiake: OD9225-12LBIP5502A.pdf
RFQ
OD9225-12LLB
OD9225-12LLB