OD9225-12HHS
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12HHS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-12HHS.pdf2.OD9225-12HHS.pdf3.OD9225-12HHS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12HHS
Tau Wae OD9225-12HHS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM - Ētahi Ingoa OD9225-12HHSX
OD922512HHS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-12HHB5
OD9225-12HHB5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10357 pcs
Tikiake: OD9225-12HHB5.pdf
RFQ
OD9225-12HHB10A
OD9225-12HHB10A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 9877 pcs
Tikiake: OD9225-12HHB10A.pdf
RFQ
OD9225-12HHS02A
OD9225-12HHS02A
Tikiake: OD9225-12HHS02A.pdf
OD9225-12HHB02A
OD9225-12HHB02A
Tikiake: OD9225-12HHB02A.pdf
OD9225-12HHSS
OD9225-12HHSS
Tikiake: OD9225-12HHSS.pdf
OD9225-12HHB
OD9225-12HHB
Tikiake: OD9225-12HHB.pdf
OD9225-12HHB01A
OD9225-12HHB01A
Tikiake: OD9225-12HHB01A.pdf
OD9225-12HHSS01A
OD9225-12HHSS01A
Tikiake: OD9225-12HHSS01A.pdf
OD9225-12HHS10A
OD9225-12HHS10A
Tikiake: OD9225-12HHS10A.pdf
OD9225-12HBIP5502A
OD9225-12HBIP5502A
Tikiake: OD9225-12HBIP5502A.pdf
OD9225-12HHS01A
OD9225-12HHS01A
Tikiake: OD9225-12HHS01A.pdf
OD9225-12HHS5
OD9225-12HHS5
Tikiake: OD9225-12HHS5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel