OD9220-24HB
Orion FansOrion Fans
OD9220-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9220-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9220-24HB.pdf2.OD9220-24HB.pdf3.OD9220-24HB.pdf4.OD9220-24HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9220-24HB
Tau Wae OD9220-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 12 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.125 in H2O (31.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OD9220
RPM 2700 RPM Ētahi Ingoa OD9220-24HBX
OD922024HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 33.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.140A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 32.0 CFM (0.896m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9220-24HB02A
OD9220-24HB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE