OD8032-48HHB
Orion FansOrion Fans
OD8032-48HHB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8032-48HHB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8032-48HHB.pdf2.OD8032-48HHB.pdf3.OD8032-48HHB.pdf4.OD8032-48HHB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8032-48HHB
Tau Wae OD8032-48HHB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 56VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8032
RPM - Ētahi Ingoa OD8032-48HHBX
OD803248HHB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8032-48LB01A
OD8032-48LB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 7738 pcs
Tikiake: OD8032-48LB01A.pdf
RFQ
OD8032-48HB02A
OD8032-48HB02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 7759 pcs
Tikiake: OD8032-48HB02A.pdf
RFQ
OD8032-48HHB02A
OD8032-48HHB02A
Tikiake: OD8032-48HHB02A.pdf
OD8032-48HHB01A
OD8032-48HHB01A