OD8025-24HHS
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-24HHS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-24HHS.pdf2.OD8025-24HHS.pdf3.OD8025-24HHS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-24HHS
Tau Wae OD8025-24HHS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 3100 RPM Ētahi Ingoa OD8025-24HHSX
OD802524HHS
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 35.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant