OD8025-12LB5
Orion FansOrion Fans
OD8025-12LB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-12LB5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-12LB5
Tau Wae OD8025-12LB5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.19 lb (86.18g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 2100 RPM Mana (Watts) 600mW
Ētahi Ingoa OD8025-12LB5X
OD802512LB5
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 23.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.090A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 26.0 CFM (0.728m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-12HSS5
OD8025-12HSS5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 16212 pcs
Tikiake: OD8025-12HSS5.pdf
RFQ
OD8025-12LLB
OD8025-12LLB
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 12152 pcs
Tikiake: OD8025-12LLB.pdf
RFQ
OD8025-12LB
OD8025-12LB