OD8020-24HS
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8020-24HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8020-24HS.pdf2.OD8020-24HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8020-24HS
Tau Wae OD8020-24HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16316 pcs Pepa Raraunga 1.OD8020-24HS.pdf2.OD8020-24HS.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8020