OD8020-12LS10A
Hua Hua
Tau Wae: OD8020-12LS10A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8020-12LS10A.pdf2.OD8020-12LS10A.pdf3.OD8020-12LS10A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8020-12LS10A
Tau Wae OD8020-12LS10A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8020