OD8020-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8020-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8020-12HB.pdf2.OD8020-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8020-12HB
Tau Wae OD8020-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14713 pcs Pepa Raraunga 1.OD8020-12HB.pdf2.OD8020-12HB.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8020
RPM - Ētahi Ingoa OD8020-12HBX
OD802012HB
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8020-12HB10A
OD8020-12HB10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10450 pcs
Tikiake: OD8020-12HB10A.pdf
RFQ
OD8020-12HHB01A
OD8020-12HHB01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 8393 pcs
Tikiake: OD8020-12HHB01A.pdf
RFQ
OD8020-12HB01A
OD8020-12HB01A
Tikiake: OD8020-12HB01A.pdf
OD8020-05MSS
OD8020-05MSS
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X20MM 5VDC WIRE
Tikiake: OD8020-05MSS.pdf
OD8020-12HB02A
OD8020-12HB02A
Tikiake: OD8020-12HB02A.pdf
OD8020-12HB5
OD8020-12HB5