OD8015-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12LB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8015-12LB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8015-12LB01A
Tau Wae OD8015-12LB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8015
RPM - Ētahi Ingoa OD8015-12LB01AX
OD801512LB01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8015-12HS10A
OD8015-12HS10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 11881 pcs
Tikiake: OD8015-12HS10A.pdf
RFQ
OD8015-12HSS10A
OD8015-12HSS10A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 12290 pcs
Tikiake: OD8015-12HSS10A.pdf
RFQ
OD8015-12LB
OD8015-12LB