OD8015-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD8015-12HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8015-12HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8015-12HHSS.pdf2.OD8015-12HHSS.pdf3.OD8015-12HHSS.pdf4.OD8015-12HHSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8015-12HHSS
Tau Wae OD8015-12HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8015
RPM - Ētahi Ingoa OD8015-12HHSSX
OD801512HHSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8015-12HHB01A
OD8015-12HHB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10500 pcs
Tikiake: OD8015-12HHB01A.pdf
RFQ
OD8015-12HHSS02A
OD8015-12HHSS02A
Kaihanga: Orion Fans