OD7025-12LB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD7025-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD7025-12LB.pdf2.OD7025-12LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD7025-12LB
Tau Wae OD7025-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14138 pcs Pepa Raraunga 1.OD7025-12LB.pdf2.OD7025-12LB.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 70mm L x 70mm H Raupapa OD7025