OD7015-12LLB01A
Hua Hua
Tau Wae: OD7015-12LLB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD7015-12LLB01A.pdf2.OD7015-12LLB01A.pdf3.OD7015-12LLB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD7015-12LLB01A
Tau Wae OD7015-12LLB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 70mm L x 70mm H Raupapa OD7015