OD7015-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD7015-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD7015-12HB.pdf2.OD7015-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD7015-12HB
Tau Wae OD7015-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12173 pcs Pepa Raraunga 1.OD7015-12HB.pdf2.OD7015-12HB.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 70mm L x 70mm H Raupapa OD7015
RPM - Ētahi Ingoa OD7015-12HBX
OD701512HB
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD7015-12HHSS
OD7015-12HHSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 21642 pcs
Tikiake: OD7015-12HHSS.pdf
RFQ
OD7015-12HHB02A
OD7015-12HHB02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 9540 pcs
Tikiake: OD7015-12HHB02A.pdf
RFQ
OD7015-12HB5
OD7015-12HB5