OD6038-48MBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-48MBVXC5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-48MBVXC5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-48MBVXC5
Tau Wae OD6038-48MBVXC5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM - Ētahi Ingoa OD6038-48MBVXC5X
OD603848MBVXC5
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD622JE
OD622JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 6.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 239459 pcs
Tikiake: OD622JE.pdf
RFQ
OD622J
OD622J
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 4551 pcs
Tikiake: OD622J.pdf
RFQ
OD6038-48MBVXC
OD6038-48MBVXC
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE