OD6025-12LSS
Orion FansOrion Fans
OD6025-12LSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-12LSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6025-12LSS.pdf2.OD6025-12LSS.pdf3.OD6025-12LSS.pdf4.OD6025-12LSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-12LSS
Tau Wae OD6025-12LSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025