OD6025-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-12HS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-12HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-12HS02A
Tau Wae OD6025-12HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM - Ētahi Ingoa OD6025-12HS02AX
OD6025-12HSO2A
OD6025-12HSO2A-ND
OD602512HS02A
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka -