OD6025-12HB
Orion FansOrion Fans
OD6025-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6025-12HB.pdf2.OD6025-12HB.pdf3.OD6025-12HB.pdf4.OD6025-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-12HB
Tau Wae OD6025-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM 4500 RPM Mana (Watts) 2.80W
Ētahi Ingoa 1053-1236
OD6025-12HBX
OD602512HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.230A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 24.0 CFM (0.672m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6025-05MS
OD6025-05MS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 15706 pcs
Tikiake: OD6025-05MS.pdf
RFQ
OD6025-12HBIP5502A
OD6025-12HBIP5502A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7473 pcs
Tikiake: OD6025-12HBIP5502A.pdf
RFQ
OD6025-12HBIP5501A
OD6025-12HBIP5501A
Tikiake: OD6025-12HBIP5501A.pdf
OD6025-05MSS02A
OD6025-05MSS02A
Tikiake: OD6025-05MSS02A.pdf
OD6025-12HB02A
OD6025-12HB02A