OD6020-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6020-12HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6020-12HHSS.pdf2.OD6020-12HHSS.pdf3.OD6020-12HHSS.pdf4.OD6020-12HHSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6020-12HHSS
Tau Wae OD6020-12HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6020
RPM - Ētahi Ingoa OD6020-12HHSSX
OD602012HHSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6020-12HHS02A
OD6020-12HHS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9279 pcs
Tikiake: OD6020-12HHS02A.pdf
RFQ
OD6020-12HHS
OD6020-12HHS
Kaihanga: Orion Fans