OD6015-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-24MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-24MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-24MB01A
Tau Wae OD6015-24MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015
RPM - Ētahi Ingoa OD6015-24MB01AX
OD601524MB01A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka -