OD6010-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6010-12MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6010-12MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6010-12MSS01A
Tau Wae OD6010-12MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6010