OD6010-12HB
Orion FansOrion Fans
OD6010-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6010-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6010-12HB.pdf2.OD6010-12HB.pdf3.OD6010-12HB.pdf4.OD6010-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6010-12HB
Tau Wae OD6010-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6010
RPM 4600 RPM Ētahi Ingoa 1053-1227
OD6010-12HBX
OD601012HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 36.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.250A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 21.0 CFM (0.588m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6010-05MB01A
OD6010-05MB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X10MM BALL 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 9820 pcs
Tikiake: OD6010-05MB01A.pdf
RFQ
OD6010-05MSS
OD6010-05MSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X10MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 19631 pcs
Tikiake: OD6010-05MSS.pdf
RFQ
OD6010-12HB01A
OD6010-12HB01A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE