OD5210-12HB
Orion FansOrion Fans
OD5210-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5210-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5210-12HB.pdf2.OD5210-12HB.pdf3.OD5210-12HB.pdf4.OD5210-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5210-12HB
Tau Wae OD5210-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 52mm L x 52mm H Raupapa OD5210
RPM 6000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1467
OD5210-12HBX
OD521012HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 36.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.140A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 12.0 CFM (0.336m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD51GJ
OD51GJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 5.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 4943 pcs
Tikiake: OD51GJ.pdf
RFQ
OD560JE
OD560JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 56 OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 235395 pcs
Tikiake: OD560JE.pdf
RFQ
OD562J
OD562J
Whakaahuatanga: RES 5.6K OHM 1/4W 5% AXIAL
Tikiake: OD562J.pdf
OD5210-12MB
OD5210-12MB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE
Tikiake: OD5210-12MB.pdf
OD561J
OD561J
Whakaahuatanga: RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL
Tikiake: OD561J.pdf
OD514J
OD514J
Whakaahuatanga: RES 510K OHM 1/4W 5% AXIAL
Tikiake: OD514J.pdf
OD515JE
OD515JE
Whakaahuatanga: RES 5.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
Tikiake: OD515JE.pdf
OD51GJE
OD51GJE
Tikiake: OD51GJE.pdf
OD560J
OD560J