OD5020-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5020-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5020-12HB.pdf2.OD5020-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5020-12HB
Tau Wae OD5020-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13035 pcs Pepa Raraunga 1.OD5020-12HB.pdf2.OD5020-12HB.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5020
RPM - Ētahi Ingoa OD5020-12HBX
OD502012HB
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga UR
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD5020-12HHB02A
OD5020-12HHB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10699 pcs
Tikiake: OD5020-12HHB02A.pdf
RFQ
OD5020-12HHB
OD5020-12HHB
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 13705 pcs
Tikiake: OD5020-12HHB.pdf
RFQ
OD5020-12HB02A
OD5020-12HB02A