OD5015-24HSXC
Orion FansOrion Fans
OD5015-24HSXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5015-24HSXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5015-24HSXC.pdf2.OD5015-24HSXC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5015-24HSXC
Tau Wae OD5015-24HSXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9415 pcs Pepa Raraunga 1.OD5015-24HSXC.pdf2.OD5015-24HSXC.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5015
RPM - Ētahi Ingoa OD5015-24HSXCX
OD501524HSXC
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga UR
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD5015-24HSXC01A
OD5015-24HSXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE