OD5015-12MS01A
Orion FansOrion Fans
OD5015-12MS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5015-12MS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5015-12MS01A.pdf2.OD5015-12MS01A.pdf3.OD5015-12MS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5015-12MS01A
Tau Wae OD5015-12MS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5015