OD5010-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD5010-12MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5010-12MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5010-12MSS01A.pdf2.OD5010-12MSS01A.pdf3.OD5010-12MSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5010-12MSS01A
Tau Wae OD5010-12MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5010
RPM - Ētahi Ingoa OD5010-12MSS01AX
OD501012MSS01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD5010-12MSS02A
OD5010-12MSS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 15052 pcs
Tikiake: OD5010-12MSS02A.pdf
RFQ
OD5010-12MSS
OD5010-12MSS
Kaihanga: Orion Fans