OD5010-12HB
Orion FansOrion Fans
OD5010-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5010-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5010-12HB.pdf2.OD5010-12HB.pdf3.OD5010-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5010-12HB
Tau Wae OD5010-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13187 pcs Pepa Raraunga 1.OD5010-12HB.pdf2.OD5010-12HB.pdf3.OD5010-12HB.pdf
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5010
RPM 5000 RPM Mana (Watts) 1.10W
Ētahi Ingoa 1053-1225
OD5010-12HBX
OD501012HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 26.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball