OD4510-24MB01A
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-24MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-24MB01A.pdf2.OD4510-24MB01A.pdf3.OD4510-24MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-24MB01A
Tau Wae OD4510-24MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510
RPM - Ētahi Ingoa OD4510-24MB01AX
OD451024MB01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4510-24MB
OD4510-24MB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 10291 pcs
Tikiake: OD4510-24MB.pdf
RFQ
OD470J
OD470J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 1/4W 5% AXIAL