OD4510-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-12HB.pdf2.OD4510-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-12HB
Tau Wae OD4510-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10642 pcs Pepa Raraunga 1.OD4510-12HB.pdf2.OD4510-12HB.pdf
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510
RPM - Ētahi Ingoa OD4510-12HBX
OD451012HB
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4510-12HB02A
OD4510-12HB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8235 pcs
Tikiake: OD4510-12HB02A.pdf
RFQ
OD4510-05MSS
OD4510-05MSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 11825 pcs
Tikiake: OD4510-05MSS.pdf
RFQ
OD4510-12HBXC
OD4510-12HBXC
Tikiake: OD4510-12HBXC.pdf
OD4510-05MB01A
OD4510-05MB01A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM BALL 5VDC WIRE
Tikiake: OD4510-05MB01A.pdf
OD4510-05MB
OD4510-05MB
Tikiake: OD4510-05MB.pdf
OD4510-12HBXC02A
OD4510-12HBXC02A
Tikiake: OD4510-12HBXC02A.pdf
OD4510-12HBXC01A
OD4510-12HBXC01A