OD4028-12MBXC5
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MBXC5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-12MBXC5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-12MBXC5.pdf2.OD4028-12MBXC5.pdf3.OD4028-12MBXC5.pdf4.OD4028-12MBXC5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-12MBXC5
Tau Wae OD4028-12MBXC5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028