OD4028-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-12MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-12MB01A.pdf2.OD4028-12MB01A.pdf3.OD4028-12MB01A.pdf4.OD4028-12MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-12MB01A
Tau Wae OD4028-12MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa OD4028-12MB01AX
OD402812MB01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 35.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.180A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 11.0 CFM (0.308m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4028-12MB02A
OD4028-12MB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9910 pcs
Tikiake: OD4028-12MB02A.pdf
RFQ
OD4028-12LS01A
OD4028-12LS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 11101 pcs
Tikiake: OD4028-12LS01A.pdf
RFQ
OD4028-12MB
OD4028-12MB