OD4028-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-12HSS.pdf2.OD4028-12HSS.pdf3.OD4028-12HSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-12HSS
Tau Wae OD4028-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028
RPM 8800 RPM Ētahi Ingoa OD4028-12HSSX
OD402812HSS
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka 37.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 12.0 CFM (0.336m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4028-12HHB02A
OD4028-12HHB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9279 pcs
Tikiake: OD4028-12HHB02A.pdf
RFQ
OD4028-12HSS02A
OD4028-12HSS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 15320 pcs
Tikiake: OD4028-12HSS02A.pdf
RFQ
OD4028-12HS
OD4028-12HS
Tikiake: OD4028-12HS.pdf
OD4028-12LB01A
OD4028-12LB01A
Tikiake: OD4028-12LB01A.pdf
OD4028-12HS02A
OD4028-12HS02A
Tikiake: OD4028-12HS02A.pdf
OD4028-12HSS01A
OD4028-12HSS01A