OD4028-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HBXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-12HBXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-12HBXC01A.pdf2.OD4028-12HBXC01A.pdf3.OD4028-12HBXC01A.pdf4.OD4028-12HBXC01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-12HBXC01A
Tau Wae OD4028-12HBXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10.8 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028
RPM 16000 RPM Mana (Watts) 9.50W
Ētahi Ingoa 1053-1224
OD4028-12HBXC01AX
OD402812HBXC01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 57.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.800A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 26.5 CFM (0.742m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4028-12HB
OD4028-12HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE