OD4020-24LSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-24LSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-24LSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-24LSS01A.pdf2.OD4020-24LSS01A.pdf3.OD4020-24LSS01A.pdf4.OD4020-24LSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-24LSS01A
Tau Wae OD4020-24LSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM 6200 RPM Ētahi Ingoa OD4020-24LSS01AX
OD402024LSS01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 24.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 45000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.050A
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 7.0 CFM (0.196m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-24LS02A
OD4020-24LS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9551 pcs
Tikiake: OD4020-24LS02A.pdf
RFQ
OD4020-24LS
OD4020-24LS
Kaihanga: Orion Fans