OD4020-12LSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12LSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12LSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12LSS01A.pdf2.OD4020-12LSS01A.pdf3.OD4020-12LSS01A.pdf4.OD4020-12LSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12LSS01A
Tau Wae OD4020-12LSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM 6200 RPM Ētahi Ingoa OD4020-12LSS01AX
OD402012LSS01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 24.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 45000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.070A