OD4020-12LLS01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12LLS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12LLS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12LLS01A.pdf2.OD4020-12LLS01A.pdf3.OD4020-12LLS01A.pdf4.OD4020-12LLS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12LLS01A
Tau Wae OD4020-12LLS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM - Ētahi Ingoa OD4020-12LLS01AX
OD402012LLS01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-12LS02A
OD4020-12LS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 11279 pcs
Tikiake: OD4020-12LS02A.pdf
RFQ
OD4020-12LLS
OD4020-12LLS
Kaihanga: Orion Fans